2024 AGROTK QK18RXS-C Mini Excavator
Buyer Activity
Viewed
4 times
Shared
Not yet
Saved
Not yet
Product Specifications
Year2024
CategoryMini Excavators
Manufacturer
AGROTK
ModelQK18RXS-C
Condition New
Stock Number24AGRO203EXC
MLS Number14271029
Serial NumberQK18RXSC24080203
Usage1 Hours
Drivetrain
Drive TypeTrack
Body & Chassis
Enclosed CabYes
Interior & Controls
Air ConditioningYes
Addons & Attachments
Auxiliary HydraulicsYes
Additional Details
Power TypeEngine Powered
Product Description
NEW MINI EXCAVATOR, CAB AND DOORS, GASOLINE POWERED ENGINE! * Enclosed Cab, Air Conditioner, Swing Boom, 2 ft 6 in Stick, Backfill Blade, 8 in Rubber Tracks, 18 in Digging Bucket, Hydraulic Thumb