2026 Unused Wolverine TCR-12-48H Trencher Skid Steer Attachment, 48" Depth x 8" Width
Buyer Activity
Viewed
Not yet
Shared
Not yet
Saved
Product Specifications
Year2026
CategorySkid Steer Attachments
Manufacturer
Wolverine
ModelTCR-12-48H
Condition Used
Stock Number593453
MLS Number14366476
Serial NumberZW-00205
Product Description
UNUSED TRENCHER, UNIVERSAL SKID MOUNT, 48" TRENCHING DEPTH, 8" TRENCHING WIDTH, 15" CLEARING AUGER DIA