2026 Wolverine TCR-12-48H Skid Steer Trencher, 48" Depth, 8" Width, Universal Mount
Buyer Activity
Viewed
Not yet
Shared
Not yet
Saved
Product Specifications
Year2026
CategorySkid Steer Attachments
Manufacturer
Wolverine
ModelTCR-12-48H
Condition Used
Stock Number593522
MLS Number14366541
Serial NumberZW-00196
Product Description
UNUSED TRENCHER, UNIVERSAL SKID MOUNT, 48" TRENCHING DEPTH,8" TRENCHING WIDTH, 15" CLEARING AUGER DIA