FKTHT72GR
# 14048598
MyLittleSalesman.com - MLS Listing # 14048598
Arrow FKTHT72GR Telehandler
Buyer Activity
Viewed
1 time
Year
Unknown
Category
Telehandlers
Manufacturer
Arrow
Model
FKTHT72GR
Condition
Used
Stock Number
0AS0139
MLS Number
Serial Number
RP-32890
Additional Details
Rating
Good
Product Description
72" LONG TINES FOR CAT TL1255
ARROW FORKS & CARRIAGE 72" WIDE
HYDRAULIC PIPE GRAPPLE INCLUDED
W/IT CPLG, PIPE GRAPPLE
Located in Kansas City, MO, US
Email Seller
(877) 391-___
SHOW
NUMBER
Call Seller
Seller Information
Foley Equipment Co Attachments
5701 E. 87th St.
Kansas City, MO 64132
United States
Get Directions
View all Inventory (135)
Notes
Get Shipping Quotes
Save
Price Alert
Send to a Friend
Print Listing
Make us an offer or send us an email
Success!
Your email was sent successfully!
Heads up!
There were a few issues with your form entry.
Change a few things up
and try submitting again.
Your name
Your business name (optional)
Your email
Your phone
Your message
Please send me updates and occasional news from MyLittleSalesman.com.
Send Email
Still Looking?
See all
Telehandlers
available
See more
Arrow Telehandlers
See all
Telehandlers by Foley Equipment Co Attachments
Lifting Equipment by Foley Equipment Co Attachments
Submit a free
Want-to-Buy Ad
Some other Telehandlers from Foley Equipment Co Attachments
Caterpillar FKTHT60W Telehandler
CARRIAGE, STANDARD 72", FORK, PALLET 2.36" X 6" X 60", Online Owner's Manual,
Located in
Kansas City, MO, US
Caterpillar FKTHT60 Telehandler
FORKS 60"/ CARRIAGE 60", Online Owner's Manual, ROTATE CARRIAGE,
Located in
Wichita, KS, US
Arrow FKTHT72GR Telehandler
72" LONG TINES FOR CAT TL1255, ARROW FORKS CARRIAGE 72" WIDE, HYDRAULIC PIPE GRAPPLE INCLUDED, W/IT CPLG, PIPE GRAPPLE,