RAWMAXX Tandem Axle MDX12BP10K Dump Trailers For Sale
Your Current Search
Industry
Trailers
Category
Dump Trailers (Semi Truck)
Manufacturer
RAWMAXX
Model
MDX12BP10K
Rear Axle
Tandem
Market Type
Click the to remove the filter.
Narrow Your Search
Keyword Search
Search within the selected criteria
Equipment Type
Trailers (2)
Category
Dump Trailers (Semi Truck) (2)
Make
RAWMAXX (2)
Model
MDX12BP10K (2)
Condition
Used (2)
Model Year
Length
Dimensions
12x77 (1)
Rear Axle
Tandem (2)
Inspection Report
Yes (0)
Warranty
Yes (0)
No (0)
Price
Country
United States (2)
State / Region
Select a state below and click Refine Results.
Seller Type
Dealerships (2)
Market Type
Showing 1 - 2 of 2 Dump Trailer Listings
1 - 2 of 2 listings
1 - 2 of 2 listings
RAWMAXX MDX12BP10K Dump Trailer
2025 RAWMAXX MDX12BP10K Dump Trailer
2025 RawMaxx MDX12BP10K, 10,400Lb GVWR, 12' x 77". 7,521Lb Load Capacity, 19" Sides W/ 12" Sidekit, Tarp, Spare Tire, Ramps Rear Stabilizers, 3 Way Gate, 10 Gauge Floor, Another Well Built...