WBMN18HD
# 14270920
MyLittleSalesman.com - MLS Listing # 14270920
Werk-Brau WBMN18HD Bucket
Buyer Activity
Viewed
1 time
Year
Unknown
Category
General Purpose Buckets
Manufacturer
Werk-Brau
Model
WBMN18HD
Condition
Used
Stock Number
A-4007
MLS Number
Product Description
18" Werk-Brau Bucket, 50-45 mm Pins, 10-8" Stick Width
Located in Womelsdorf, PA, US
Email Seller
(833) 300-___
SHOW
NUMBER
Call Seller
Text Seller
Text Seller
Seller Information
Weaco Equipment
4009 Conrad Weiser Pkwy
Womelsdorf, PA 19567
United States
Get Directions
View all Inventory (594)
Notes
Get Shipping Quotes
Save
Price Alert
Send to a Friend
Print Listing
Make us an offer or send us an email
Success!
Your email was sent successfully!
Heads up!
There were a few issues with your form entry.
Change a few things up
and try submitting again.
Your name
Your business name (optional)
Your email
Your phone
Your message
Please send me updates and occasional news from MyLittleSalesman.com.
Send Email
Still Looking?
See all
General Purpose Buckets
available
See more
Werk-Brau General Purpose Buckets
See all
General Purpose Buckets by Weaco Equipment
Attachments by Weaco Equipment
Submit a free
Want-to-Buy Ad
Some other General Purpose Buckets from Weaco Equipment
Werk-Brau EX7HD42 Bucket
42" Werk-Brau Bucket, 100 mm Pins, 16" Stick Width, 23" C-2-C,
Located in
Womelsdorf, PA, US
Werk-Brau Bucket
36" Werk-Brau Bucket, 80 mm Pins, 12" Stick Width, 17.5" C-2-C,
Located in
Womelsdorf, PA, US
Werk-Brau Bucket
48" Werk-Brau Bucket, 80 mm Pins, 13" Stick Width, 18" C-2-C,
Werk-Brau KOBSK80 Bucket
18" Werk-Brau Bucket, 50 mm Pins, 7.25" Stick Width, 11.5" C-2-C,
Werk-Brau 3MNHD20 Bucket
20" Werk-Brau Bucket, 55 mm Pins, 6.5"" Stick Width, 12" C-2-C,
18" Werk-Brau Bucket; 75 mm Pins, 10" Stick Width, 15" C-2-C,
20" Werk-Brau Bucket; 55 mm Pins, 6.75" Stick Width, 11.5" C-2-C,
Werk-Brau 1MNHD24 Bucket
24" Werk-Brau Bucket, 40 mm Pins, 5.5" Stick Width, 8.5" C-2-C,
Werk-Brau 1MNHD24 Bucket
Werk-Brau WBMN30HD Bucket
30" Werk-Brau Bucket, 45 mm Pins, 8" Stick Width, 15.5" C-2-C,