Wolverine RCR-12-84W Skid Steer Attachments At Auction
Your Current Search
Industry
Attachments
Category
Skid Steer Attachments
Manufacturer
Wolverine
Model
RCR-12-84W
Market Type
At Auction
Click the to remove the filter.
Narrow Your Search
Keyword Search
Search within the selected criteria
Equipment Type
Attachments (1)
Category
Skid Steer Attachments (1)
Make
Wolverine (1)
Model
RCR-12-84W (1)
Condition
Used (1)
Model Year
Horsepower
Inspection Report
Yes (0)
Warranty
Yes (0)
No (0)
Price
Country
United States (1)
State / Region
Select a state below and click Refine Results.
Seller Type
Auctioneers (1)
Market Type
At Auction (1)
Showing 1 - 1 of 1 Skid Steer Attachment Listings
1 - 1 of 1 listings
1 - 1 of 1 listings
2025 Wolverine RCR-12-84W Skid Steer Hydraulic Landscape Rake, 84" Rotary Soil Conditioner
At auction May. 6
2025 Wolverine RCR-12-84W Skid Steer Hydraulic Landscape Rake w/Rockhound Bucket Rotary Soil Conditioner, Unused, 3000PSI, 84” Wide, 12” Drum Diameter, See Photos For More Specs, SN:...