2026 Trail King TK110HDG Lowboy Trailer
Buyer Activity
Viewed
9 times
Shared
Not yet
Saved
Not yet
Product Specifications
Year2026
CategoryLowboy Trailers
Manufacturer
Trail King
ModelTK110HDG
Condition New
Stock Number09038
MLS Number14061413
VIN 1TKJ05337TW109038
Weight & Dimensions
Width102 in.
Body & Chassis
SuspensionAir Ride
Floor TypeApitong Floor
Product Description
Trail King TK110HDG Advantage Plus Hydraulic Detachable 110,000 lbs
*(Top trailer in photos)
> 12'-11" Gooseneck length (16" and 40" KP setting with 110" and 86" swing)