View 12 Photos View 0 Videos 2026 XL Specialized XL110HDG Lowboy Trailer Contact for price NEW 2026 XL Specialized Guardian XL 110 HDG 55 Ton hydraulic RGN, Honda pony motor, 16" 42" king pin setting, 84" 110" swing clearance, front flip ramps, 26' well, 22" loaded deck height... ConditionNewL x W53 ft. x 102 in.SuspensionAir RideRear AxleTri AxleFloor TypeApitong FloorCapacity55 TonOutriggersYesStock NumberGuardian MLS Number11961213CategoryLowboy Trailers Last Updated2/24/2026 LocationValley Park, MO, US Sold ByBlyth Trailer Sales, LLC (877) 679-___ SHOWNUMBERCall Seller Email Seller Save More Info
View 12 Photos View 0 Videos 2026 XL Specialized XL110HDG Lowboy Trailer Contact for price NEW 2026 XL Specialized Guardian XL 110 HDG 55 Ton hydraulic RGN, Honda pony motor, 16" 42" king pin setting, 84" 110" swing clearance, front flip ramps, 26' well, 22" loaded deck height... ConditionNewL x W53 ft. x 102 in.SuspensionAir RideRear AxleTri AxleFloor TypeApitong FloorCapacity55 TonOutriggersYesStock NumberGuardian MLS Number11961211CategoryLowboy Trailers Last Updated2/24/2026 LocationManchester, IA, US Sold ByBlyth Trailer Sales, LLC (877) 679-___ SHOWNUMBERCall Seller Email Seller Save More Info