Trail King TK110HDG TAPER DECKL Lowboy Trailers with Air Ride Suspension For Sale
Your Current Search
Industry
Trailers
Category
Lowboy Trailers
Manufacturer
Trail King
Model
TK110HDG TAPER DECKL
Suspension Type
Air Ride
Click the to remove the filter.
Narrow Your Search
Keyword Search
Search within the selected criteria
Equipment Type
Trailers (1)
Category
Lowboy Trailers (1)
Make
Trail King (1)
Model
TK110HDG TAPER DECKL (1)
Condition
New (1)
Model Year
Capacity
55 Ton (1)
Length
Extendable
Yes (0)
Dimensions
56x108 (1)
Rear Axle
Tri (1)
Axle Type
Fixed (1)
Suspension Type
Air Ride (1)
Composition Type
Steel (1)
Floor Type
Apitong Floor (1)
Inspection Report
Yes (0)
Warranty
No (0)
Price
Country
United States (1)
State / Region
Select a state below and click Refine Results.
Seller Type
Dealerships (1)
Market Type
For Sale (1)
Showing 1 - 1 of 1 Lowboy Trailer Listings
1 - 1 of 1 listings
1 - 1 of 1 listings
Trail King TK110HDG TAPER DECKL Lowboy Trailer
2025 Trail King TK110HDG TAPER DECKL Lowboy Trailer
FET Included in Price and has been paid - New 2025 Trail King TK110HDG Advantage Plus 55 Ton RGN Paver Special Lowboy, 56' x 108", 16" and 40" king pin settings with 110" and 86" swing,...
ConditionNew
L x W56 ft. x 108 in.